O nás

Unikátní technologické řešení

Cerebrica stojí na unikátní vizi umělé inteligence 3.0 jejího zakladatele Zdeňka Havelky. Cerebrica je prvním APS systémem nativně interagující s tokovými daty namísto klasických statických datových sil.

Rámcové představení produktu
Zdeněk Havelka
CEO

Zakladatel společnosti Celebrica. Architekt a vizionář. Autor evaluačního modelu digitální zralosti firem pro Svaz průmyslu a dopravy ČR. Roky zkušeností při návrhu a realizaci inovativních projektů ve firmách. Vysokoškolský pedagog na Bauhaus univerzitě ve Výmaru (SRN).

Zdeněk Havelka jr.
IT

Magisterský student manažerské informatiky na ČVUT. Zdeněk má praktické zkušenosti s procesní analýzou a návrhem podnikových informačních systémů. Aktivně využívá jazyky Python, Typescript, Java, C++ a C#, běžné databázové systémy, webové a devops technologie. Ve volném čase se věnuje designu, vývoji počítačových her a vede skautský oddíl.

Jiří Humpl
IT

Full-stack developer ve společnosti Cerebrica. Jiří v minulosti pracoval jakožto developer ve společnostech jako Český Rozhlas, Centrum Umělé Inteligence a ve startupu Lepší.city. Mezi jeho hlavní kompetence patří Javascript, jQuery, Flutter a PHP.

Valery Dolotin
Chief data & AI scientist

Valery je hlavním technickým co-founderem společnosti Cerebrica. Má více než 15 let zkušeností v oblasti matematiky, umělé inteligence a algoritmů. Drží doktorát z prestižní americké Rutgers University.

Jana Šálková
Back Office & Junior Front-End Developer

Jana pracuje ve společnosti Cerebrica od léta 2020. Zajišťuje administrativní záležitosti a pomáhá s marketingovými aktivitami. Od října 2021 se věnuje studiu Html, Css a Javascriptu. V po-pracovních aktivitách vyučuje AcroYogu v Brně a dělá vystoupení párové akrobacie.

Matouš Paleček
Junior marketing specialist

Zakladatel dvou startupů, jeden z prvních zaměstnanců ve dvou úspěšných firmách a startupový analysta ve venture kapitálovém fondu Nation 1. Matouš má zkušenost nejen z oblasti businessu, ale také silný technický background. Je výhercem několika business a programovacích soutěží a v současné chvíli studuje Počítačovou vědu a Elektronické inženýrství na Londýnské univerzitě.

Kamil Levinsky
Investor and strategic advisor

Bývalý generální ředitel Českých radiokomunikací. Kamil byl vůbec prvním investorem ve startupu Cerebrica a nyní je jedním z hlavním hybatelů v exekutivě a prodeji. Má přes 20 let zkušeností v různých manažerských rolích v telekomunikaci, broadcastingu a 3D softwaru.